oferta, jak wygląda nasza usługa

Najczęściej wybierany przez naszych Klientów jest pakiet film i foto. To nie tylko dobra, niższa cena (4300 zł, lub 3500 zł przy ślubie w tygodniu), ale przede wszystkim sprawdzony zespół. Fotograf i operator, muszą ze sobą w dniu ślubu współpracować. Ograniczona ilość miejsca, sprawne poruszanie się w kościele to konieczność. Dlatego warto wybrać współpracujący ze sobą zespół fotografa i operatora.

Pracę zaczynamy w dniu ślubu, w godzinach porannych. Przeważnie pojawiamy się u Pana Młodego, skąd kierujemy się do Pani Młodej, żeby uwiecznić tam przygotowania, później błogosławieństwo. Oczywiście godziny, kolejność i elementy reportażu dopasowujemy indywidualnie ustalając to z Parą Młodą przed ślubem. Dla Was mamy zarezerwowany cały dzień, niezależnie czy zaczynamy bladym świtem, u fryzjera czy trochę później, w Waszym rodzinnym domu. Doradzimy co i jak warto zaplanować, ale to Wy decydujecie o finalnych ustaleniach.

Kolejnym etapem reportażu są uroczystości kościelne, bądź USC. W przypadku ślubu w plenerze, doradzimy Wam w kilku praktycznych wskazówkach, o co warto zadbać, żeby obyło się bez niespodzianek. Oczywiście dysponujemy zaświadczeniami o przebytych kursach, żeby bez problemu filmować i fotografować ceremonie ślubne. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, zarówno foto jak i filmowym. Dlatego nie musicie się obawiać, że wybrany przez Was kościół jest ciemny, mały i może nam sprawiać problemy. Fotografujemy pełnoklatkowymi lustrzankami, najwyższej jakości, jasną optyką oraz kamerami z dużą matrycą (filmowy odpowiednik lustrzanek) i wymienną, wysokiej jakości optyką. Co ważne, nasze torby wyposażone są w zapasowy komplet sprzętu. Dzięki temu, jesteśmy nie tylko bardziej mobilni ale przede wszystkim, nie boimy się usterek i niespodzianek związanych ze sprzętem.

Ostatnim elementem naszego reportażu jest wesele. Fotograf i operator są z Wami przez cały czas wesela, aż do oczepin. W tym czasie, wykonywany jest pełny reportaż, a jeśli chcielibyście zrobić sobie wspólne zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi, zrobimy je dla Was w otaczającym sale plenerze, lub na samej sali.

Na tym kończy się reportaż, z naszym fotografem spotkacie się jeszcze na sesji plenerowej, w potem po ok. 30 dniach, zaprosimy Was po odbiór gotowych materiałów.